Tydzień Zdrowia a kariera zawodowa

DSC 0842Z okazji „Tygodnia Zdrowia” przedstawiciele Zespołu Szkół nr 4 w Suwałkach spotkali się z uczniami klas ósmych. Goście zaprezentowali zawody, które w ostatnim czasie cieszą się wśród absolwentów szkół podstawowych dużą popularnością: technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik technologii żywności.

Nasi uczniowie odwiedzili też Zespół Szkół nr 4. Celem wizyty było przedstawienie całej oferty edukacyjnej szkoły uczniom klas ósmych. Podczas spotkania omówione zostały m.in. kierunki kształcenia, zasady rekrutacji oraz specyfika szkoły. Przedstawiono formy dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, zasady realizacji praktyk zawodowych, a także możliwości udziału uczniów w stażach zagranicznych. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.

DSC_0839.jpgDSC_0840.jpgDSC_0842.jpgzdjcie 1.jpgzdjcie 2.jpgzdjcie 4.jpgzdjcie 6.jpgzdjcie 7.jpgzdjcie 8.jpg