Godziny dostępności nauczycieli

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ALEKSANDRY PIŁSUDSKIEJ

Podstawa prawna: art. 42 ust. 2f Karty Nauczyciela

 

L.p.

NAUCZYCIEL

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA DOSTĘPNOŚCI

W SZKOLE

SALA

 1

Andruczyk Szymon

Wtorek

7.00-8.00

Pokój nauczycieli w-f

 2

Arasimowicz Renata

Poniedziałek

15.30-16.30

Pokój nauczycieli w-f

 3

Brzozowska Agnieszka

Wtorek

14.30-15.30

05

 4

Brzozowska Ewa

Wtorek

15.00-16.00

Gabinet dyrektora

 5

Butkiewicz Ewa

Wtorek

7.00-8.00

Oddział przedszkolny

 6

Czapla Anna

Poniedziałek

16.30-17.30.

04

 7

Drejer Dorota

Wtorek

7.00-8.00

03

 8

Godlewska Alicja

Piątek

13.30-14.30

103

 9

Góral Marta

Piątek

8.00-9.00

Oddział przedszkolny

 10

Górski Karol

Środa

7.50-8.50

01

 11

Gwiazdowska Grażyna

Piątek

15.00-16.00

110

 12

Haraburda Barbara

Poniedziałek

13.40-14.40

203

 13

Haraburda Joanna

Wtorek

7.00-8.00

Oddział przedszkolny

 14

Miłkowska-Leonowicz Hanna

Czwartek

14.30-15.30

106

 15

Jacewicz Alicja

Wtorek

15.00-16.00

Świetlica

 16

Jurgielewicz Edyta

Poniedziałek

16.00-17.00

Oddział przedszkolny

 17

Kamyszek Anna

Środa

9.30-10.30

102

 18

s. Kalska Teresa

Wtorek

13.00-14.00

209

 19

Kondratowicz Wojciech

Wtorki   (co 2 tygodnie)

11.30-12.30

206

 20

Kościuch Dorota

Piątek

14.25-15.25

101

 21

Kłoczko Ewa

Poniedziałek

13.30-14.30

105

 22

Kuszel Małgorzata

Czwartek

13.30-14.30

113

 23

Opanowska Agnieszka

Poniedziałek

14.30-15.30

204

 24

Orchowska Aneta

Środa

13.30-14.30

111

 25

Poznańska Małgorzata

Czwartek

13.00-14.00

Biblioteka

 26

Protasiewicz Beata

Piątek

7.00-8.00

104

 27

Renkiewicz Renata

Środa

14.25-15.25

205

 28

Różyńska Justyna

Środa

7.45-8.45

209

 29

Rybak Adrianna

Środa

7.45-8.45

109

 30

Rykaczewski Dominik

Poniedziałek

15.30-16.30

Pokój nauczycieli w-f

 31

Rytwińska Urszula (psycholog)- od 1 października

Czwartek

15.00-16.00

114

 32

Serafin Grażyna

Czwartek

11.35-12.35

210

 33

Sokołowska Paula

Poniedziałek

15.00-16.00

Oddział przedszkolny

 34

Stelmach Kamila

Wtorek

14.30-15.30

07

 35

Sikorska Grażyna

Piątek

7.00-8.00

206

 36

Sinkiewicz-Romatowska Teresa

Czwartek

13.30-14.30

07

 37

Skrzypkowska Anna

Piątek

14.25-15.25

201

 38

Smykowska Joanna

Poniedziałek

15.20-16.20

05

 39

Stefanowicz Elżbieta

Piątek

11.30-12.30

210

 40

Szczesna-Wasilewska Ewa

Czwartek

13.40-14.40

211a

 41

Szczesna Wanda

Czwartek

14.30-15.30

06

 42

Tucholski Ziemowit

Wtorek 

9.40-10.40

Pokój nauczycieli w-f

 43

Walendzewicz Izabela

Piątek

14.30-15.30

2

 44

Wawrentowicz Beata

Czwartek

10.30-11.30

Biblioteka

45

Waszkiewicz Dorota

Środa

14.25-15.25

112

 46

Zaforymska Teresa

Środa

7.00-8.00

107

 47

Zuchwalska Agnieszka

Wtorek

13.30-14.30

202

 48

Żdanuk Paweł

Wtorek

7.00-8.00

Pokój nauczycieli w-f

 49

Żukowska Alina

Piątek

12.40 - 13.40

210

 50

Żyliński Jacek

Piątek

10.40-11.40

04