Witaj szkoło! Witajcie dzieci!

poczatek  roku

 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Tym razem jednak nie było szkolnej uroczystości.  Uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, a następnego dnia rozpoczęli  lekcje. Praca w szkole przebiega bez zakłóceń, zgodnie z wytycznymi MEN i GIS dotyczącymi nauki w czasie pandemii.

Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

IS P110007226 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Tym razem pożegnaliśmy się inaczej niż zwykle… w małych grupach, z maseczkami na twarzach, zachowując dystans. Wszystko po to, by bezpiecznie i zdrowo wyruszyć na wakacje. Życząc sobie udanego odpoczynku, ograniczyliśmy się do wymiany serdecznych słów i promiennych uśmiechów.

Czytaj więcej...

Sukces uczennicy kl.3b w ogólnopolskim konkursie

IMG OliwkaZ radością informujemy, że OLIWIA JUREWICZ z klasy 3B została laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem”. Główną nagrodą w konkursie jest debiut w prawdziwej książce!

Czytaj więcej...

Światowy Dzień bez Papierosa

Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Czy wiesz, jakie mogą być konsekwencje palenia? Obejrzyj prezentację!

Wyniki konkursu plastycznego

3Z radością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny pt. „Koronawirus za oknem - zostaję w domu” został rozstrzygnięty. Jesteście ciekawi, kto zwyciężył?

Czytaj więcej...

Kiedy w szkole nie ma dzieci...

DSC 1212Co się dzieje w szkole, kiedy nie ma w niej dzieci?

Czytaj więcej...

Sukces Nikoli z 2a

zostan z msiemW trosce o bezpieczeństwo dzieci Podlaska Policja zorganizowała  akcję informacyjno-edukacyjną pn. "Zostań w domu z Dobromisiem". W ogłoszonym z tej okazji konkusie uczestniczyła Nikola Radzewicz z klasy 2a, która zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Akcja "NUDA – NIE, DZIĘKUJĘ!

Drogie Uczennice/Drodzy Uczniowie

     Pragniemy zaproponować Wam udział w naszej szkolnej akcji pn. "NUDA – NIE, DZIĘKUJĘ! MÓJ SPOSÓB NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU”.

Nie widzimy się w  szkole, nie rozmawiamy o naszej codzienności, stąd pomysł i inicjatywa, by zaprosić Was do twórczej aktywności. Rysujcie, malujcie, piszcie wiersze o tym, co u Was słychać? Jak wykorzystujecie wolny czas? Co czujecie, jakie macie obawy?

Nasze przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich uczniów. Prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce - pedagog i psycholog szkolny.

Stwórzmy własną skarbnicę pomysłów!

Swoje prace przesyłajcie do końca maja na poniższe adresy e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy, by wszystkie prace były podpisane (prace plastyczne w formacie jpg., w rozmiarze 800x600 lub 720x500 pikseli).
Tęsknimy za Wami!!!
Wasze pedagożki

WASZE PRACE

Nasi uczniowie działają na rzecz innych

pomocUczniowie naszej szkoły nie tylko starają się sprostać wymaganiom zdalnej edukacji, ale również angażują się na rzecz pomocy innym. Nie o wszystkich podejmowanych inicjatywach wiemy, dlatego prosimy o zdjęcia i informacje. Cieszymy się, że w naszym gronie mamy uczniów, którzy chętnie angażują się w bezinteresowną pomoc, mimo obowiązków wynikających z codziennej nauki.

Czytaj więcej...

Dzień Ziemi 2020

922 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy 2c udowodnili, że troszczą się o naszą planetę na co dzień, a nie tylko od święta. Każdy ma na to swój własny sposób.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Ekologiczny projekt edukacyjny