Wiosenne biegi przełajowe

IMG 20180327 10503427 marca, czyli tuż przed Świętami Wielkanocnymi, odbyły się w Suwałkach drużynowe biegi przełajowe. Mimo bardzo niesprzyjającej aury na starcie pojawiły się reprezentacje wszystkich suwalskich szkół podstawowych.

Nasi uczniowie zmagali się w kategorii dziewcząt i chłopców. Spośród wszystkich zespołów uplasowali się kolejno na 5. i 6. pozycji. W rywalizacji indywidualnej najlepsze miejsca zajęły uczennice klasy 6b - Wiktoria Kwaśniewska (2. miejsce) i Urszula Góral (6. miejsce). Gratulujemy!

Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt – Klaudia Brodowska, Natalia Burzycka, Gabriela Jackiewicz, Julia Karwel, Izabela Konopko, Wiktoria Kwaśniewska, Monika Marcinkowska, Martyna Sikorska, Zofia Soroka, Michalina Sójkowska, Urszula Góral.

Drużyna chłopców – Piotr Bogdzio, Jakub Czerżyński, Maciej Dąbrowski, Mateusz Derda, Krzysztof Frydrych, Aleksander Kotowski, Franciszek Kotowski, Bartłomiej Łada, Krzysztof Łada, Rafał Marchewka, Adam Słabiński, Filip Szczepkowski, Bartek Góral.

IMG_20180327_105034.jpg