Dzień Kropki 2019 w naszym przedszkolu

IS P108031617 września dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności i odkrywania talentów, a przede wszystkim okazja do wspaniałej zabawy.

Tego dnia, już po śniadaniu, w naszym przedszkolu pojawili się uczniowie klasy 7c, którzy zaprezentowali maluchom krótką inscenizację. Opowiedzieli w niej, jak dziewczynka o imieniu Vashti odkryła swój talent i uwierzyła w siebie. Siódmoklasiści zaprosili też swych młodszych kolegów i koleżanki do wykonania pamiątkowych zdjęć. Sprawiło to wszystkim dużo radości, o czym można się przekonać, oglądając zamieszczone niżej fotografie.

Po wspólnej zabawie dzieci zabrały się do wykonania prac plastycznych, na których dominowały kropki i kropeczki.