Dzień Dziecka grupy 0a w Miodoborzu

IS 20180530 112419Z okazji Dnia Dziecka najmłodsze przedszkolaki pojechały na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „Miodoborze”. Celem wyjazdu było poznanie życia na wsi oraz zwierząt hodowlanych w gospodarstwie.

Dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska traktora. Wyruszyły na przejażdżkę wozem drabiniastym po okolicy. Sprawiło im to wiele radości! Gospodarze chętnie opowiadali o zwierzętach, które hodują. Dzieci karmiły daniele, kozy, króliki, głaskały je oraz z zaciekawieniem przyglądały się różnorodnemu ptactwu w gospodarstwie. Na koniec skorzystaliśmy z placu zabaw i upiekliśmy kiełbaski w ognisku.

Wszyscy wróciliśmy w wyśmienitych humorach i bogatsi o nowe doświadczenia. Wycieczka była bardzo udana i z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci.