Sukcesy, osiągnięcia, pasje 2012/2013

• Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Agnieszka Toczyłowska – chemia (opiekun Marzenna Raczyńska), biologia (opiekun Elżbieta Leśniewska), język angielski (opiekun Edyta Sieńko)

Piotr Krzysztof Gaiński – matematyka (opiekun Beata Protasiewicz)

Jakub Wróblewski – geografia (opiekun Grażyna Sikorska)

Monika Zielińska – język niemiecki (opiekun Iwona Bułajewska)

•  Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Natalia Gałażyn – chemia (opiekun Marzenna Raczyńska

Hubert Sikorski – biologia (opiekun Elżbieta Leśniewska)

Aleksandra Smokowska – język polski (opiekun Teresa Zaforymska)

Piotr Krzysztof Gaiński – język angielski (opiekun Małgorzata Dziuba)

Błażej Sowul – język angielski (opiekun Dorota Waszkiewicz)

Jakub Wróblewski – język angielski (opiekun Małgorzata Butkiewicz-Nolko)

• Zespół Ewenement w składzie: Aneta Andzo, Kamila Jachimowicz, Dorota Bagan, Magda Werner, Beata Kołakowska, Wiktoria Zadarko, Anna Zawadzka, Oliwia Kucmin, Urszula Sidor, Urszula Wasilewska zajął I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Poezji Śpiewanej „Miłość niejedno ma imię”.
  • Julia Jachimowicz zajęła II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Poezji Śpiewanej „Miłość niejedno ma imię”.
  • Agnieszka Toczyłowska zajęła II miejsce w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Przyroda dla ciekawych”.
  • Natalia Gałażyn zajęła III miejsce w XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego „Przyroda dla ciekawych”.
  • Julia Jachimowicz zajęła I miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim Gimnazjalistów.
  • Agata Serafin otrzymała wyróżnienie w miejskim konkursie „Suwałki- moje miasto” w kategorii wiersz.
  • Weronika Kwiatkowska otrzymała wyróżnienie w miejskim konkursie „Suwałki- moje miasto” w kategorii wiersz.
  • Gabriel Sidorek otrzymał wyróżnienie w miejskim konkursie „Suwałki- moje miasto” w kategorii SMS.
  • Krystian Krzywicki otrzymał wyróżnienie w miejskim konkursie „Suwałki- moje miasto” w kategorii SMS.
  • W XI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II gimnazjum pod hasłem „Matematyka zawsze i wszędzie” Piotr Krzysztof Gaiński zajął I miejsce, Michał Anzulewicz II miejsce, Kacper Rutkowski III miejsce, Piotr Jeleniewicz VI miejsce, Monika Zielińska VII miejsce.
  • Marta Pietrewicz zajęła III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Główną Straży Pożarnej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

• Bartłomiej Bilewicz otrzymał nominację reprezentanta kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Modeli Swobodnie Latających w klasie F1B