Piłka nożna

IS 0105 października reprezentacja naszej szkoły zajęła 4. miejsce w Mistrzostwach Suwałk w Piłce Nożnej Chłopców, natomiast na 5. pozycji uplasowały się nasze zawodniczki, które wzięły udział w Mistrzostwach Suwałk w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Ten drugi turniej odbył się 4 października w naszej szkole. Najlepszą, spośród sześciu rywalizujących drużyn, okazała się reprezentacja SP11, która pokonała w finale, po rzutach karnych, SP6. Nasze dziewczęta wystąpiły w turnieju w okrojonym składzie i mimo dużego zaangażowania uległy obu finalistom odpowiednio 0:3 i 1:2.

Skład naszej drużyny męskiej:

Michał Konopko, Michał Barszczewski, Mateusz Perkowski, Maciej Marcinkowski, Maciej Dąbrowski, Jakub Uryn, Krystian Pietkiewicz, Mateusz Konopko. Opiekun: p. Szymon Andruczyk

IS_010.jpg

Skład naszej drużyny żeńskiej:

Natalia Ambrosiewicz, Klara Kołodziej, Anna Kuszel, Karolina Łukowska, Magda Mołotkiewicz, Gabrysia Wasilewska, Anna Mielziuk, Weronika Wasilewska, Wiktoria Zaborowska. Opiekun: p. Paweł Żdanuk

IS_IMG_20161004_103337.jpg