Wiosna, ach to ty!

IS wiosnaPrzyszła wiosna! Na razie tylko do naszej szkoły i to dzięki nam. Zielono, kolorowo i radośnie zrobiło się 17 kwietnia w sali, choć za oknem padał deszcz, a nawet śnieg.

Żabki, Sroczki, Bociany, Koniki Polne, Wróbelki, Zajączki, Szpaki i oczywiście Pani Wiosna, czyli wszyscy uczniowie klasy IB, zaprosili na premierę inscenizacji pt. „Witaj Wiosno!”. Publicznością były dzieci z zerówki, świetlicy i klasy IIB.

Niektóre zwierzęta i ptaki nie dowierzały, że Wiosna jest już blisko, a ona - w tej roli wystąpiła Zuzia - budziła wszystkie zwierzątka, ptaki i rośliny. Były też piosenki i zagadki, z którymi znakomicie poradziła sobie publiczność.

Mieliśmy dużą tremę, ale tylko nasza Pani wiedziała, kto się pomylił. Widzowie nagrodzili nas brawami.

Wspaniale słuchać oklasków, ale to wcale nie taka prosta sprawa być aktorem.

Na nasze przedstawienie chcemy zaprosić wszystkie koleżanki i kolegów z młodszych klas.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak wyglądaliśmy, zajrzyjcie do galerii zdjęć.

Uczniowie kl. IB

IS_DSCN8028.jpgIS_DSCN8033.jpgIS_DSCN8044.jpgIS_DSCN8047.jpgIS_DSCN8048.jpgIS_DSCN8051.jpgIS_DSCN8057.jpgIS_DSCN8060.jpg