Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w naszej szkole

20231205 120231Każdego roku 5 grudnia z inicjatywy ONZ na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Nasze szkolne koło wolontariatu zyskało nowe logo i może pochwalić się pracą na rzecz potrzebujących.

Od wielu lat wolontariusze z naszej szkoły uczestniczą w akcjach Caritas, Zbiórce Żywności, uczestniczą w kiermaszach charytatywnych, pomagają w świetlicy, w bibliotece, świadczą pomoc koleżeńską, zbierają karmę na rzecz zwierząt oraz pomagają w schronisku dla bezdomnych zwierząt. W szkole działa aktywnie 97 wolontariuszy. Ich działania zostały zaprezentowane na licznych plakatach, które pojawiły się w wielu miejscach w szkole. Jutro, 6 grudnia, wolontariusze organizują kiermasz charytatywny na rzecz Mai Luty.

5 grudnia to czas, aby pochwalić naszych szkolnych wolontariuszy za pomoc innym.  Wszystkim naszym wspaniałym Wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą bezinteresowną działalność na rzecz potrzebujących.

20231205_120231.jpg20231205_120243.jpg