Turniej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom’’

stra28 kwietnia 2022 r. w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom’’, w których uczestniczyło dwoje uczniów naszej szkoły: Aleksander Gabruś, w kategorii wiekowej klasy V-VIII oraz Natalia Kolesińska w kategorii wiekowej klasy I-IV.

W Turnieju, którego celem jest popularyzacja zagadnień ochrony przeciwpożarowej wśród dzieci i młodzieży ze szkół oraz społeczności lokalnej, wystartowało 13 zawodników z terenu powiatu suwalskiego. Aleksander i Natalia wykazali się dużą wiedzą, Natalia zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej! Uczniowie otrzymali nagrody i upominki, mieli również możliwość zwiedzenia siedziby Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach.

20220428_122825.jpg20220428_123016.jpg