Przedszkolaki w II a

IMGP0216W piątek 7 marca klasa II a gościła w szkole grupę przedszkolaków z Przedszkola nr 3 w Suwałkach ze swoją panią Danutą Świerzbin. Julka Morzuch i Julka Kargol były przewodniczkami po szkole.

Pokazały dzieciom salę komputerową, inne pracownie edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekę, świetlicę oraz stołówkę. Maluchy z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenia szkolne.

W klasie natomiast przedszkolaki miały możliwość zasiąść w ławce szkolnej, pokolorować obrazek pt. Wkrótce idę do szkoły. Wysłuchały także krótkiej historii naszej szkoły przedstawionej przez panią Anię Kamyszek. Wspólną zabawą zakończyła się wizyta przedszkolaków. Wielu z nich chciałoby już dziś być uczniami naszej szkoły.