Akcja "NUDA – NIE, DZIĘKUJĘ!

Drogie Uczennice/Drodzy Uczniowie

     Pragniemy zaproponować Wam udział w naszej szkolnej akcji pn. "NUDA – NIE, DZIĘKUJĘ! MÓJ SPOSÓB NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU”.

Nie widzimy się w  szkole, nie rozmawiamy o naszej codzienności, stąd pomysł i inicjatywa, by zaprosić Was do twórczej aktywności. Rysujcie, malujcie, piszcie wiersze o tym, co u Was słychać? Jak wykorzystujecie wolny czas? Co czujecie, jakie macie obawy?

Nasze przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich uczniów. Prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce - pedagog i psycholog szkolny.

Stwórzmy własną skarbnicę pomysłów!

Swoje prace przesyłajcie do końca maja na poniższe adresy e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prosimy, by wszystkie prace były podpisane (prace plastyczne w formacie jpg., w rozmiarze 800x600 lub 720x500 pikseli).
Tęsknimy za Wami!!!
Wasze pedagożki

WASZE PRACE