Wyniki konkursu misyjnego

5W pierwszym semestrze w naszej szkole został zorganizowany konkurs misyjny polegający na stworzeniu plakatu promującego wyjazd na misje. Nasi uczniowie bardzo chętnie podjęli wyzwanie i przygotowali wiele pięknych prac.

Komisja miała trudny wybór i ostatecznie nagrodziła następujących uczniów:

I miejsce - Wojciech Nowalski z klasy 5b

II miejsce - Igor Stankiewicz z klasy 6d

III miejsce - Natalia Michałowska z klasy 7b

Zarówno laureaci, jak i pozostali uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, które ufundowała parafia pod wezwaniem św. Aleksandra w Suwałkach.

Dziękujemy bardzo uczniom za wzięcie udziału w konkursie i promocję misji katolickich. Wszyscy powinniśmy pamiętać, że jest to dzieło szczególnie ważne wśród ludów, które dopiero poznają Jezusa Chrystusa i Jego naukę.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg6a.jpgIS_7.jpgIS_8.jpg