Klasy ósme w Padma Art

zdjcie 16 grudnia, w ramach zajęć z doradztwa zawodowego, ósmoklasiści odwiedzili zakład pracy Padma Art w Suwałkach. Uczniom została przedstawiona prezentacja firmy, mieli również możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem i strukturą zakładu, ze stanowiskami, warunkami oraz z zasadami pracy.

Padma Art to jedna z największym firm w naszym regionie, która nieustannie i energicznie rozwija swoją działalność. Zajmuje się produkcją ram ozdobnych do fotografii i plakatów dla firmy IKEA. Miłym gestem ze strony Padma Art wobec naszych uczniów było obdarowanie ich pamiątkowymi ramkami do zdjęć. Poznawanie zakładów pracy to ważny element doradztwa zawodowego, przyczynia się bowiem do wyboru dalszej ścieżki edukacyjno – zawodowej uczniów, tym samym do odnalezienia się ich w przyszłości na rynku pracy.

zdjcie 1.jpgzdjcie 2.jpgzdjcie 3.jpgzdjcie 4.jpgzdjcie 5.jpgzdjcie 6.jpg