Jesienne sukcesy szachowe

IS 03917 listopada w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Suwałk w szachach. W kategorii klas 1 - 3 naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Kołosza (2c), która w klasyfikacji indywidualnej zajęła 4. miejsce.

W Igrzyskach Dzieci rocz. 2009 - 2007 w kategorii dziewcząt wystąpiły, jak zawsze niezawodne, siostry Maria i Gabrysia Pałejko, które indywidualnie zajęły 2. i 3. miejsce, a w klasyfikacji drużynowej szkół uplasowały się 2. miejscu.

W kategorii chłopców wystartowali: Filip Krynicki, Igor Waluś, Ernest Radzewicz, Igor Słuchocki i Mikołaj Słuchocki. Nasza drużyna chłopców zajęła także bardzo wysokie 2. miejsce.

Oba nasze zespoły wystartują w Mistrzostwach Grupy Północnej, które odbędą się 23 listopada, także w SP 11 w Suwałkach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom wspaniałych wyników i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.

IS_036.jpgIS_039.jpgIS_039a.jpg