Miejska rywalizacja sportowa trzecioklasistów

IS 01226 lutego i 6 marca w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Halowe Zawody Lekkoatletyczne dla klas III szkół podstawowych. Nasi trzecioklasiści walczyli wytrwale do samego końca.

Zawody składały się z czterech konkurencji indywidualnych (bieg na 36m, bieg wahadłowy, rzut piłką lekarską i skok w dal z miejsca) oraz sztafety drużynowej 10x 36m.

Naszą szkołę reprezentowali: Idalia Chajec, Julia Kalejta, Natalia Szymańska, Olga Bielucy, Łucja Pająk, Zofia Szóstka, Karolina Rogalska, Martyna Rogalska, Martyna Moczkowska, Klaudia Michałowska, Monika Jarmołowicz, Adrian Andruczyk, Kacper Burzyński, Błażej Waluś, Oskar Lutyński, Alan Lutyński.

Najlepsze rezultaty osiągnęli:

Idalia Chajec           3. miejsce w skoku w dal i 3. miejsce w rzucie piłką lekarską

Julia Kalejta            6. miejsce w biegu wahadłowym

Natalia Szymańska  5. miejsce w rzucie piłką lekarską