Podsumowanie konkursu "Patriotyzm współczesnego Polaka"

IS DSC 146520 listopada w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Patriotyzm współczesnego Polaka” pod hasłem „Moja… Twoja… Nasza Niepodległa” zorganizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Miło nam poinformować o sukcesach, jakie odnieśli w nim nasi uczniowie i nauczyciele.

Wśród uczniów klas I – III szkół podstawowych III miejsce zajęła Natalia Kolesińska z kl. Ic (opiekun: p. Justyna Różyńska).

Wśród uczniów gimnazjów i klas VII – VIII szkoły podstawowej I miejsce zajęła Magdalena Szeszko z VIIId (opiekun: p. Małgorzata Kuszel), a II miejsce - Monika Łabędzka z VIIIc (opiekun: p. Adrianna Rybak).

Wielki sukces odniosły też nasze nauczycielki – p. Dorota Drejer i p. Barbara Haraburda, których film z przedsięwzięcia o charakterze patriotycznym zachwycił jurorów. Panie zajęły I miejsce.

Serdecznie gratulujemy laureatom i ich opiekunom!

IS_DSC_1434.jpgIS_DSC_1437.jpgIS_DSC_1442.jpgIS_DSC_1449.jpgIS_DSC_1460.jpgIS_DSC_1465.jpgIS_DSC_1472.jpgIS_DSC_1482.jpgIS_DSC_1483.JPG