Dzień Kropki 2017

IS P129011415 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy. Przypomina nam ono, że każdy z nas ma jakiś talent – trzeba go tylko odkryć i pielęgnować, a życie stanie się piękne i kolorowe!

Tego dnia, już od rana, uczniowie klasy 5a odwiedzali młodszych kolegów i koleżanki, przypominając im o Dniu Kropki. Chętne dzieci miały okazję popisać się wiedzą na temat kropek i kropeczek. Nagrodą za prawidłowe odpowiedzi na pytania były kolorowe odznaki. Natomiast w Państwowej Szkole Muzycznej moc atrakcji dla dużych i małych przygotowali uczniowie klasy 6c pod kierunkiem p. Doroty Dziechciarz.

Również podczas lekcji uczniowie wykonywali różne ciekawe zadania przygotowane przez nauczycieli. Motywem przewodnim zajęć była oczywiście KROPKA!