Propozycje na ferie 2021

ferieFerie nie muszą być nudne! Na czas zimowego odpoczynku wiele instytucji przygotowało ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin. Zapraszamy do poznania szczegółów.
 
  •  Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu! Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin
 
  • Serwis www.feriebeznudy.pl, przygotowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej przy współpracy z MEiN, proponuje ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu, które zainteresują zarówno nastolatków, jak i młodszych uczniów. Wśród ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! 

 

  • Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Zimową Akademię Artystyczną. Zajęcia dla grup kilku, kilkunastoosobowych odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym. Link do informacji w sprawie zajęć dzieci i młodzieży, przygotowujących do koncertów i prezentacji: https://bit.ly/3hERiEG lub  POBIERZ PDF >>

  

  • Muzeum Okręgowe w Suwałkach zaprasza najmłodszych do udziału w konkursach, wspólnego rozwiązywania zagadek i łamigłówek. Bohaterami pierwszego, poniedziałkowego spotkania były krasnoludki. Spotkania on line będą odbywały się codziennie, do 15 stycznia. Początek o 11.00. Link można znaleźć na profilu FB Muzeum Okręgowego w Suwałkach.