Stypendium szkolne socjalne

Informacja dla rodziców

Sprawa: stypendium szkolne o charakterze socjalnym

1. Decyzje o przyznaniu stypendium szkolnego należy odbierać w biurze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach.
  2. Zgodnie z regulaminem udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym informujemy, że stypendium może być przeznaczone tylko na pomoc rzeczową o charakterze edukacyjnym (słowniki, lektury, przybory szkolne, odzież sportowa, obuwie sportowe).
  3. Zakupu można dokonać w każdym dowolnie wybranym sklepie. Na każde dziecko wymagana jest odrębna faktura. Szkoła zrefunduje poniesione wydatki na podstawie imiennych faktur wystawionych na wnioskodawcę (na podstawie decyzji).
  4. Rodzic po dokonanym zakupie zgłasza się do szkoły z fakturą (fakturami) w dniach: .
  5. W piątek w godz. od 12.00-14.00 każdego tygodnia będzie zwrot kosztów zakupu poniesionych zgodnie z decyzją o przyznaniu stypendium (termin realizacji do 22.06.2018)