Sukcesy, osiągnięcia, pasje 2006/2007

•  Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Kamila Sochańska – chemia (opiekun Urszula Stodolska-Łukaszewicz), fizyka (opiekun Michał Złotorzyński), matematyka (opiekun Ewa Biereżnoj-Szpakowska)

Arkadiusz Zwoliński – matematyka (opiekun Ewa Biereżnoj-Szpakowska),

Krzysztof Leszczyński – matematyka (opiekun Ewa Biereżnoj-Szpakowska),

Mateusz Zaręba – informatyka (opiekunowie: Stanisław Szczecina, Karol Górski),

Łukasz Wałejko – informatyka (opiekunowie: Stanisław Szczecina, Karol Górski),

Paweł Meller – informatyka (opiekunowie: Stanisław Szczecina, Karol Górski)

• Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:

Paweł Meller – matematyka

Karolina Suchocka – biologia

Marek Konopko – matematyka

• III miejsce nagroda specjalna za spektakl pt. „Na deszczu łza” na V edycji Festiwalu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Dramat i tragedię pozostaw teatrowidla grupy teatralnej pod kierunkiem pani Małgorzaty Kuszel.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na wykonanie prezentacji multimedialnej pt. "Dookoła świata" zdobyła Paulina Grzędzińska.
  • W VI Miejskim Konkursie Recytatorskim dla Uczniów Gimnazjów Olga Łanczkowska zajęła I miejsce,   Paulina Zdankiewicz III miejsce.
  • Monika Jasińska zdobyła I miejsce, Adam Nalewajko III miejsce w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego "Kropelka wody”.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

• Za osiągnięcia sportowe nagrody i stypendia Prezydenta Miasta Suwałk otrzymali: Paweł Cherubin, Jakub Krejpcio, Justyna Zdankiewicz, Justyna Opanowska, Natalia Najduch.
  • Mateusz Knoch i Julita Romanowska zdobyli brązowe medale w Międzypowiatowych Mistrzostwach LZS w biegach przełajowych. Nasze gimnazjum uplasowało się na 5 miejscu.
  • Paweł Kwiador zostałzwycięzcą biegu na 100m, 300m w Jesiennych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce.
  • W XXXV Międzynarodowy Turniej O Puchar Warmii i Mazur w zapasach chłopców i dziewcząt nasza uczennica Paulina Zdankiewicz zdobyła II miejsce, Justyna Zdankiewicz zajęła miejsce III.
  • Paulina Opanowska zajęła II miejsce w tenisie stołowym podczas XIX Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej w Lublinie. W tych samych igrzyskach Paulina Remiszko zajęła II miejsce w grze podwójnej.