Wysokie miejsca naszych uczennic w konkursie językowym

DSC 0195Dnia 7 listopada 2014r. odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników II edycji konkursu językowego „Are you bilingual? Es-tu bilingue? Bist du zweisprachig?” zorganizowanego przez I LO im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. Uczennice reprezentujące w tym prestiżowym konkursie naszą szkołę zajęły czołowe miejsca: Agnieszka Zielińska ( IIA ) - III miejsce, Katarzyna Bobrowska ( kl. IIID ) - IV miejsce.

Uczestnicy musieli wykazać się świetną znajomością dwóch języków obcych. Pierwszym językiem obcym był język angielski, drugim do wyboru: niemiecki lub francuski. W konkursie wzięli udział uczniowie suwalskich gimnazjów. Nauczyciele przygotowujący uczennice to Małgorzata Dziuba, Dorota Waszkiewicz i Hanna Miłkowska-Leonowicz Utalentowanym językowo dziewczętom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!.