Tomasz Raczkowski – fizyka (opiekun Michał Złotorzyński)

Marek Szczepańczyk – fizyka (opiekun Michał Złotorzyński)

Jakub Krejpcio – geografia (opiekun Grażyna Sikorska)

Agata Moruszewicz – geografia (opiekun Grażyna Sikorska)

• W I edycji konkursu „Prosto ze szkoły" drużyna z naszego gimnazjum pod opieką pana Stanisława Szczeciny zajęła 1 miejsce.
  • W międzyszkolnym konkursie "Rady na odpady" zorganizowanym przez Gimnazjum nr 7 w Suwałkach uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące wyróżnienia: w kategorii prezentacja multimedialna: Jakub Derda kl. 1d, w kategorii praca użytkowa z odpadów: Katarzyna Glińska kl. 1d, Damian Krysztofik kl. 1 b, Dominik Gliniecki kl. 1b, Łukasz Wysocki kl. 1b.
  • I wyróżnienie w kategorii „wrażenia artystyczne” za spektakl „Maska” na gali finałowej przeglądu małych form teatralnych dla młodzieży gimnazjów województwa podlaskiego "DRAMAT I TRAGEDIĘ POZOSTAW TEATROWI” zdobyła grupa teatralna pod kierunkiem pani Małgorzaty Kuszel.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

• III miejsce w turnieju siatkówki gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta zajęła drużyna w składzie: Mendak Maciej, Truchan Mateusz, Popiel Daniel, Wasilewski Patryk, Wołyniec Klaudia, Rękawek Ola, Burzyńska Karolina, Kuk Nela, Juszkiewicz Marta.