Papieros zabija - wybierz życie! Happening

happ      W związku z obchodzonym niedawno Dniem Rzucania Palenia (20.XI) oraz Dniem bez Papierosa w naszej szkole w piątek 28 listopada odbył się happening antynikotynowy. Wzięły w nim udział klasy drugie. Podczas gdy klasa II a uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez psycholożki z PPP, pozostałe klasy obejrzały prezentację multimedialną na temat szkodliwości palenia

przygotowaną przez uczniów klasy II c : Szymona Walendzewicza, Pawła Kisłowskiego, Huberta Sylwistego, Mateusza Gołkowskiego, Kacpra Zambrowskiego, Kacpra Cwalinę oraz Bartka Prusinowskiego. Nad całością czuwały panie Renata Renkiewicz - Waluś, Magda Kaszkiel, oraz Dorota Kościuch.

Uczniowie wzięli również udział w konkursie, w którym mogli wykazać się wiedzą na temat szkodliwości palenia. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu prezentacji nikt już nie ma wątpliwości co do tego, że PAPIEROS SŁUŻY DO ZABIJANIA A NIE DO SZPANOWANIA. PAMIĘTAJCIE, WYBIERZCIE ŻYCIE, NIE ŚMIERĆ.