Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

IMG 004530 maja na naszym boisku po raz kolejny odbył Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 8 w Suwałkach. W turnieju udział wzięły 4 zespoły, min.: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3 w Suwałkach oraz Gimnazjum w Słobódce.

Miejsce I oraz Puchar Dyrektora ZS 8 zdobyli gospodarze, w składzie: Krystian Roziewski, Radosław Sidorek, Jakub Jurkun, Patryk Zambrowski, Bartosz Pieńkowski, Kacper Pieńkowski, Mateusz Burzycki, Michał Dąbrowski, Paweł Dydziński, Wojciech Ciepłowski i Piotr Bagiński. Drużynę trenował p. Dominik Rykaczewski.

Nasz zespół wygrał dwa mecze pokonując Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum ze Słobódki. Miejsce II zdobyła drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 3.

Najlepszym strzelcem Turnieju okazał się Sylwester Wielgat zdobywając dla swojej drużyny 4 bramki, a najlepszym zawodnikiem gospodarzy został kapitan- Krystian Roziewski.

W przerwach między meczami uczniowie klas: 2b i 2d naszego Gimnazjum zorganizowali konkurs wiedzy o piłce nożnej oraz konkurencje sprawnościowe, w których udział mogli wziąć wszyscy chętni. Najlepszym bramkarzem w konkursie obronionych strzałów został Dawid Rybak z Gimnazjum nr 3, najlepszym żonglerzem piłki nożnej – Bartosz Pieńkowski z Gimnazjum nr 1, a największą wiedzą na temat piłki nożnej popisał się Łukasz Staśkiewicz.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!