Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych”

region-dzien-pamieci-zolnierzy-wykletych1 marca poczet sztandarowy reprezentował naszą szkołę na suwalskich obchodach święta ,,Żołnierzy Wyklętych”- Niezłomnych Bohaterów.

Uczniowie z klasy IID - Ola, Martyna i Janek pod opieką p. Barbary Haraburdy uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w konkatedrze św. Aleksandra w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego poległych w latach 1944 – 56. Następnie wzięli udział w apelu poległych przy pomniku Armii Krajowej przy ul.Sejneńskiej.

zdj.NikonDzie Wykltych. 002.jpgzdj.NikonDzie Wykltych. 003.jpgzdj.NikonDzie Wykltych. 005.jpgzdj.NikonDzie Wykltych. 006.jpgzdj.NikonDzie Wykltych. 011.jpgzdj.NikonDzie Wykltych. 015.jpgzdj.NikonDzie Wykltych. 020.jpg