Propozycje dla trzecioklasistów

co dalej       Zbliża się czas podejmowania przez uczniów klas trzecich trudnych decyzji związanych z wyborem kierunku dalszego kształcenia. Aby odrobinę pomóc młodzieży w tych trudnych wyborach, zaprosiliśmy do naszego Gimnazjum przedstawicieli VII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Suwałkach.

Spotkanie odbyło się 18 grudnia na małej sali gimnastycznej. Ofertę Liceum przedstawiły panie Ewelina Gilan i Beata Wyszkowska. Klasa dwujęzyczna to propozycja dla tych wszystkich, którzy pragną opanować język angielski do perfekcji, ale jednocześnie dobrze przygotować się do dalszego kształcenia w wybranym przez siebie kierunku artystycznym, społecznym, matematycznym lub medycznym.

IMG_0087.jpgIMG_0089.jpgIMG_0096.jpgIMG_0098.jpg