Akcja czytelnicza "Jak nie czytam, jak czytam"

DSC 0128W piątek 7 czerwca po raz czwarty uczestniczyliśmy w akcji "Jak nie czytam, jak czytam", w ramach której uczniowie w całej Polsce w tym samym czasie czytają  dla przyjemności książki.  

 

By czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z relaksem, wolnym czasem i rozrywką, zebraliśmy się na szkolnym boisku. To była okazja do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych okolicznościach. 
W tym roku czytającym towarzyszyły bajkowe zwierzaki, w które wcieliły się uczennice z klasy 7c. Po zakończeniu akcji na boisku zwierzaki poszły z książkami do przedszkolaków, którym opowiadały o przyniesionych baśniach  i czytały wybrane fragmenty.

Dziękujemy za wspólne chwile z książką i zapraszamy do obejrzenia naszego fotoreportażu.