Dzień Dziecka na sportowo

DSC 10231 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w zawodach sportowych, które jak co roku przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego.

Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjaliści uczestniczyli w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2. Imprezę uświetnił występ szkolnych cheerleaderek, które wspierały zawodników. Turniej wygrali chłopcy z klasy 7c i to oni zdobyli puchar. Na podium stanęli też zawodnicy z klasy 2c i 3d. Następnie rozegrano mecz piłki siatkowej uczniowie-nauczyciele, który dowiódł, że kadra pedagogiczna naszej szkoły ma się całkiem nieźle. To był wesoły i pełen emocji dzień.