- Szczegóły
- Opublikowano: 26-04-26
- Autor: Alicja Godlewska
14 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronce Szkoły Aleksandrze Piłsudskiej. I miejsce zajęli w nim uczniowie klasy 7a - Natalia Luty i Bartosz Olszewski, drugie - Natalia Szargiej i Hanna Kropiewnicka z kl. 8a, zaś trzecie - Wiktoria Zdaniuk i Zofia Obrębska z kl. 8a.
Do rywalizacji przystąpiło dziewięć dwuosobowych drużyn z klas 6-8. Zespoły rywalizowały w następujących konkurencjach: test wiedzy w aplikacji Kahoot, krzyżówka i drzewo genealogiczne Patronki. Nie zabrakło też rywalizacji sprawnościowej, po której losowano pytania.
Konkurs ten był doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat życia i działalności Aleksandry Piłsudskiej. Cieszymy się bardzo, że uczniowie interesują się postacią Patronki.
