Dzień Pluszowego Misia

IS P130001224 listopada w naszej szkole zaroiło się od pluszowych misiów. Uczniowie klas 0 – VI przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszaki. W ten sposób włączyli się do obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tematem przewodnim wielu lekcji był miś - bohater książek i filmów. Uczniowie wykonywali również prace plastyczne i śpiewali piosenki o misiach. Dodatkową atrakcją zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski był BIAŁY MIŚ, który odwiedzał przez cały dzień poszczególne klasy. Młodsi uczniowie aktywnie włączali się do wspólnej zabawy z nim, a starsi pozowali do pamiątkowych zdjęć. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawkę książek poświęconych misiom. Do obchodów tego sympatycznego święta w naszej szkole po raz pierwszy włączyły się dzieci z oddziału przedszkolnego.