Organizacja zakończenia roku szkolnego 2019/2020

  • Drukuj

W związku z obecną sytuacją w kraju dyrektor szkoły nie organizuje uroczystego zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach.

Wychowawcy dzielą klasy na grupy (wg kolejności w dzienniku), informują uczniów o przydziale do grupy oraz godzinie odbioru świadectw. Po każdej grupie sale są dezynfekowane i wietrzone ( obowiązują wytyczne takie jak podczas konsultacji ).

Harmonogram:

KLASA

GRUPA

GODZINA

SALA

WYCHOWAWCA

KLASY PIERWSZE

1A

I

8.00

210

p. Wanda Szczesna

II

9.00

210

1B

I

8.30

209

p. Grażyna Sitko

II

9.30

209

1C

I

10.00

210

p. Ewa Szczesna- Wasilewska

II

11.00

210

1D

I

9.00

4

p. Kamila Stelmach

II

10.00

4

KLASY DRUGIE

2A

I

10.00

208

p. Anna Kamyszek

II

11.00

208

2B

I

8.00

208

p. Beata Wawrentowicz

II

9.00

208

2C

I

9.00

4

p. Justyna Różyńska

II

10.00

4

KLASY TRZECIE

3A

I

8.30

207

p. Marta Góral

II

9.30

207

3B

I

10.30

207

p. Grażyna Serafin

II

11.30

207

3C

I

10.30

209

p. Ewa Górska

II

11.30

209

3D

I

10.00

206

p. Teresa Sinkiewicz- Romatowska

II

11.00

206

KLASY CZWARTE

4A

I

8.30

03

P. Dorota Drejer

II

9.30

03

4B

I

8.00

111

p. Aneta Orchowska

II

9.00

111

4C

I

8.30

203

p. Barbara Haraburda

II

9.30

203

KLASY PIĄTE

5A

I

10.30

101

p. Dorota Kościuch

II

11.30

101

5B

I

8.00

107

p. Teresa Zaforymska

II

9.00

107

5C

I

10.00

103

p. Aneta Popławska

II

11.00

103

5D

I

8.30

112

p. Dorota Waszkiewicz

II

9.30

112

5E

I

9.30

205

p. Izabela Walendzewicz

II

10.30

205

KLASY SZÓSTE

6A

I

10.30

211

p. Tomasz Kamyszek

II

11.30

211

6B

I

8.00

02

p. Małgorzata Kuszel

II

9.00

02

6C

I

8.00

104

p. Alicja Godlewska

II

9.00

104

6D

I

10.30

113

p. Dominik Rykaczewski

II

11.30

113

6E

I

10.30

202

p. Agnieszka Zuchwalska

II

11.30

202

KLASY SIÓDME

7A

I

10.00

106

p. Hanna Miłkowska- Leonowicz

II

11.00

106

7B

I

8.00

110

p. Grażyna Gwiazdowska

II

9.00

110

7C

I

10.00

109

p. Adrianna Rybak

II

11.00

109

KLASY ÓSME

8A

I

8.00

04

p. Jacek Żyliński

II

9.00

04

8B

I

8.00

201

p. Agnieszka Opanowska

II

9.00

201

8C

I

8.00

204

p. Elżbieta Leśniewska

II

9.00

204

III

10.00

204

Joanna Okrągła

wicedyrektor SP2

w Suwałkach